Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Energetika
Archiv zpráv od 14.3.2021 do 21.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.4.2021
Yello

V zimě zahřeje a v létě ochladí. Naše služba Yello chládek nabízí ke garantované ceně za elektřinu klimatizaci za výhodnou cenu.

16.4.2021
GasNet, s.r.o.

Největší český distributor zemního plynu skupina GasNet zaznamenal za první tři měsíce letošního roku meziroční nárůst ve spotřebě zemního plynu o 14 %. Hlavním důvodem bylo chladnější počasí, ale projevil se i trend růstu zájmu o zemní plyn jako o ekologické a komfortní palivo pro domácnosti.

3.4.2021
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Před 30 lety, 28. března 1991 zástupci 17 teplárenských společností založili Teplárenské sdružení České republiky. Sdružení má dnes 69 členů - výrobců a distributorů tepla, dodavatelů technologií, vysokých škol a dalších organizací.

29.3.2021
Ray Energy: Životem s energií

Ray Energy dodává elektřinu a plyn do domácností i společností napříč celou Českou republikou, a to včetně odběrných míst připojených na hladině vysokého napětí.

28.3.2021
Siemens, s.r.o.

Nová technologie, která je založená na továrním hardwaru, pokročilém softwaru a datové inteligenci, kompletně mění přístup k budování a provozu energetických úložišť – jejich instalace ve velkém bude nyní mnohem jednodušší, bezpečnější, rychlejší a cenově dostupnější.

21.3.2021
Ray Energy: Životem s energií

Zorientovat se na trhu s energiemi, vybrat toho správného dodavatele a nenaletět se může zdát komplikované. Z toho důvodu někteří zákazníci zůstávají u majoritních dodavatelů, kde za elektřinu a plyn platí vyšší částky, než je nutné.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama