Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Energetika
Archiv zpráv od 4.3.2022 do 23.4.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

22.4.2022
Sdružení EPS ČR

Ceny energií i v důsledku války na Ukrajině neustále stoupají, proto lidé hledají cesty, jak snížit jejich spotřebu a ulevit své peněžence. Jednou z nich je zateplení budov, které vede k významným energetickým úsporám.

19.4.2022

Cena plynu na spotových trzích klesá a začíná se blížit úrovni cen před vypuknutím války. Ceny pro domácnosti to však významně neovlivní.

4.4.2022

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Katedra elektroenergetiky pořádá ve dnech 8. až 10. června 2022 v hotelu Dlouhé Stráně, Kouty nad Desnou již 22. mezinárodní vědeckou konferenci Electric Power Engineering (EPE 2022).

1.4.2022
DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - strojírna, s. r. o.

Společnost DZ Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody a výhradní dovozce tepelných čerpadel NIBE, otevírá novou divizi se zaměřením na fotovoltaická řešení. Jejím vedoucím a zároveň manažerem pro obchodní rozvoj se stal Luboš Vrbata, který disponuje bohatými zkušenostmi z vyšších manažerských postů v energetické společnosti E.ON Energie.

19.3.2022
Yello

Energetická krize ukázala na zranitelnost jednotného trhu. Pod tlakem zvyšování cen a vlivem špatného plánování se ze dne na den zákazníci některých dalších dodavatelů mohou ocitnout v režimu DPI a platit nehorázné sumy jak za plyn, tak elektřinu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama