Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Energetika
Archiv zpráv od 11.5.2021 do 3.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

25.6.2021
GasNet, s.r.o.

Včera se přes několik jihomoravských obcí přehnalo tornádo a oblast zasáhly silné bouřky a krupobití. Skupina GasNet, která v oblasti zajišťuje distribuci zemního plynu, vyslala okamžitě na místo svoje techniky, kterým se podařilo zajistit bezpečnost plynárenské infrastruktury.

24.6.2021
KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

Skupina KSB Group zřídila ve svém závodě Pegnitz nové poradenské a testovací středisko pro aditivní výrobu. Výrobce čerpadel a armatur bude svými více než desetiletými zkušenostmi v oblasti aditivní výroby podporovat jiné společnosti při zřizování vlastní výroby.

10.6.2021
Svaz moderní energetiky, z. s.

Zelený impuls míří do měst a regionů. Pokud ho dobře využijeme můžeme postavit budoucnost Česka na udržitelném rozvoji a nabídnout dobré místo k životu. Zájem firem a měst snížit svou uhlíkovou stopu má řešení ve využití obnovitelných zdrojů, úspor energie nebo čisté mobility. Zdravá města pak mohou doplnit zelené střechy a prvky modro-zelené infrastruktury.

4.6.2021
Svaz moderní energetiky, z. s.

Před Českem stojí balík příležitostí nabízející impuls k oživení investic do nových projektů obnovitelných zdrojů, využití potenciálu úspor energie a zvýšení odolnosti měst a krajiny vůči změnám klimatu. Debata se zaměří na konkrétní využití prostředků v regionech, které Česko získá v rámci Modernizačního fondu či Fondu obnovy.

3.6.2021
Česká komora lehkých obvodových plášťů

Česká komora lehkých obvodových plášťů děkuje účastníkům letošní online konference za jejich dotazy, a přednášejícím za jejich očekávané odpovědi, které Vám poskytuje v záznamu.

1.6.2021
Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum

Alternativní zprostředkovatel výhodné elektřiny a plynu Skautská energie dosáhl v květnu 30 000 odběrných míst a zájem zákazníků o jeho unikátní model pohodlného zajištění výhodných cen dále roste.

Modernizace plynové kotelny, foto Ing. Josef Hodbodˇ, redakce
29.5.2021

Nová legislatíva má zúžiť priestor pre dodávateľov tepla pri vydávaní stanovísk v súvislosti s odpájaním od CZT. Zmeny v zákone č. 657/2004 o tepelnej energetike, vstupujú do legislatívneho procesu.

14.5.2021
PRIMAGAS s.r.o.

Dodávky energií za velkoobchodní ceny jsou alternativou ke klasickým pevným tarifům. I když zákazník nemá jistotu v podobě fixní platby, protože takzvaná spotová cena na burze se neustále mění, může výrazně ušetřit za marži dodavatele.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama