Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 27.9.2019 do 27.10.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

24.10.2019

Nový dodavatel nabízí ve třech produktových řadách elektřinu z klasických i obnovitelných zdrojů pro domácnosti i pro podnikatele a také plyn pro domácnosti.

20.10.2019

Po ČEZu zvyšuje cenu elektřiny na začátku topné sezony i E.ON. U E.ONU se jedná zejména o ceník určený stávajícím zákazníkům, kteří elektřinou topí. Zvyšuje se nejen cena komodity, ale i stálý plat.

9.10.2019
ENERGIE ČS, a. s.

Energie ČS je členem finanční skupiny České spořitelny. Můžete se spolehnout, že Vám levnou elektřinu dodá silný a stabilní dodavatel. Spočítejte si, jak výhodná může elektřina od Energie ČS být.

Zemní plyn v energetickém mixu na jednání v Bruselu, foto ČPS
8.10.2019
Český plynárenský svaz

Workshop pro české a slovenské europoslance v Bruselu. V krátkodobém a střednědobém horizontu je zemní plyn jednou z možných rychlých náhrad uhelných zdrojů případně společně s obnovitelnými zdroji.

4.10.2019

ČR má díky innogy uskladněnou třetinu roční spotřeby plynu.V zimním období zásobníky pokrývají až polovinu denní spotřeby zemního plynu pro české domácnosti a firmy.

30.9.2019

Obchodník zvyšuje ceny elektřiny u distribučních sazeb určených pro vytápění s výjimkou akumulace, naopak snižuje ceny u sazby pro elektromobilitu. Ceny jednotarifu se zatím nemění.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama