Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Energetika
Archiv zpráv od 28.11.2020 do 5.1.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

© alphaspirit - Fotolia.com
5.1.2021

1. ledna nabyla účinnosti převážná část novely o podmínkách obchodování s povolenkami na emise skleníkových plynů, respektive ty její části, které nenabyly účinnost po vyhlášení zákona v lednu 2020.

25.12.2020
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Přejeme Vám klidné a zdravé vánoční svátky a ať je nový rok takový, jaký ho chcete mít. Těšíme se na Vás v roce 2021 a věříme, že se osobně všichni potkáme 27.–28. dubna opět v Hradci Králové.

4.12.2020
Svaz moderní energetiky

Svaz moderní energetiky spolu se svými členy vítá otevření předregistračních výzev v rámci Modernizačního fondu, který má pomocí 150 miliard korun dekarbonizovat českou energetiku. Od pondělí tak mohou investoři nabídnout své projekty pro oblasti modernizace soustav zásobování tepelnou energií, nové obnovitelné zdroje v energetice a zlepšení energetické účinnosti a snižování emisí skleníkových plynů v průmyslu v EU ETS.

3.12.2020
Junák - svaz skautů a skautek ČR, Tiskové a distribuční centrum

Zákazníci, kteří chtějí přejít ke Skautské energii, mohou nově využít 100% online zpracování žádostí. Ušetří si tak složitou administrativu, tištění dokumentů i obvyklé cesty s dokumenty na poštu.

29.11.2020
Trane ČR spol.s r.o.

Na Evropském fóru o světovém klimatu (World Climate Forum Europe) Jose La Loggia, prezident pro HVAC v Evropě, společnosti Trane Technologies (NYSE: TT), který je inovátorem v oblasti globálního klimatu, se připojil ke generálnímu tajemníkovi Evropské asociace tepelných čerpadel (EHPA), panu Thomasi Nowakovi, v debatě Budoucnost je tady: obnovitelné vytápění a chlazení pro dekarbonizovanou ekonomiku.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama