Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Společnost E.ON uspořádala 1. ročník Zimní ekonomické akademie, které se zúčastnilo 15 studentů

Patnáct studentů ekonomických vysokých škol z Brna, Zlína, Českých Budějovic, Jindřichova Hradce a Prahy absolvovalo začátkem února první ročník Zimní ekonomické akademie, který pro ně uspořádala společnost E.ON.

Odborníci z E.ONu připravili studentkám a studentům v rámci třídenního programu řadu přednášek, které jim ukázaly reálné případy z fungování velké společnosti. Účastníci akademie také získali praktické informace z oblastí ekonomie, financí a dalších oborů. Zároveň diskutovali s manažery E.ONu a dozvěděli se něco navíc i z jejich osobních zkušeností a kariérních cest.

Studenti nejen ekonomických, ale i technických a jinak zaměřených univerzit se mohou také pravidelně hlásit na Letní energetickou akademii online na webu E.ONu. Uzávěrka přihlášek do letošního, už 15. ročníku, je 16. června 2024. Akademie je pro zájemce výhodná v tom, že během jednoho týdne propojí teoretické informace ze školy s praktickým využitím. Studenti zavítají do míst, kam se veřejnost obvykle nemá šanci dostat. Čeká je i neformální posezení s top managementem společnosti.

E.ON nabízí studentům i další aktivity. Jsou to různé stipendijní a trainee programy konzultace bakalářských a diplomových prací, ale i praxe a stáže. Některé z nich pak práce v energetice nadchne natolik, že se stanou součástí E.ONu a posílí týmy napříč společností už jako zaměstnanci.

Letní energetická akademie 2024


E.ON Česká republika, s.r.o.
logo E.ON Česká republika, s.r.o.

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působíme od roku 1998. Dodáváme elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobujeme více než 220.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

 
 
Reklama