Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Solarity a Deye oznámily své strategické mezinárodní partnerství

Společnost Solarity rozšířila své portfolio a stala se novým oficiálním strategickým partnerem Deye pro trhy střední a východní Evropy, Latinské Ameriky a Blízkého východu.

Společnost Solarity, mezinárodní distributor fotovoltaických systémů, podepsala memorandum o spolupráci s výrobcem Deye a oficiálně zahájila prodej širokého portfolia produktů Deye, včetně stringových střídačů, hybridních střídačů, systémů pro ukládání energie a bateriových řešení. Informoval o tom přední online PV magazín.

„Přidání značky Deye do našeho portfolia je naším dalším důležitým milníkem v poskytování těch nejlepších fotovoltaických produktů a služeb. Díky produktům Deye, které představují flexibilní a výkonná řešení pro rezidenční i komerční projekty, jsme ještě více připraveni posilovat naše partnery a zákazníky po celém světě“, říká Michal Adrian, zakladatel a generální ředitel společnosti Solarity.


„Od loňského roku budujeme v Evropě silný a komplexní tým na podporu místních klientů. Nyní jsme udělali další krok a uzavřeli dohodu o distribuci se společností Solarity, čímž posílíme náš závazek k podpoře přechodu Evropy k čisté a obnovitelné energii. Těšíme se, že v letošním roce také rozšíříme naše online a offline technicky zaměřené vzdělávací programy pro naše distributory a instalační firmy,“
; říká Alan WU, Sales Director, Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. 

Solarity s vlastními sklady a logistickou sítí poskytuje B2B podporu na vysoké úrovni, včetně rychlého dodání, technického poradenství, péče o zákazníky a různých forem financování. 


Všechny produkty Deye lze zakoupit na e-shopu Solarity na www.solarity.shop


Solarity s. r. o.
logo Solarity s. r. o.

V Solarity s.r.o. poskytujeme od roku 2008 profesionální on-grid a off-grid řešení fotovoltaických systémů pro klienty v Evropě, Africe a na Blízkém východě. Spolupracujeme s instalačními firmami, distributory, EPC společnostmi, s výrobci a velkoobchody ...

 
 
Reklama