Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Energetická ofenziva: Loxone představuje každý týden nový produkt

Loxone zasvětil podzim energiím. Každý týden zásobuje trh novinkami, které vylepšují inteligentní energetický management budov. Venku je nová verze softwaru, napájecí zdroj i tlačítko s měřením CO₂.

„Maraton novinek“ začal 19. října novou verzí programu Loxone Config 13.1. Nové funkce odpovídají na hlavní téma letošního podzimu - energie. Přibyly funkční bloky pro měření, Monitor toku energie, vylepšený Energetický i Zátěžový manager či funkční blok Wallbox a další. Do aplikace Loxone se změny promítnou 10. listopadu.

Napájecí zdroj s možností zálohy

27. října pak vyšel Power Supply & Backup. Nový napájecí zdroj na DIN lištu na 7 výstupech poskytuje až 40 ampér. Nabízí tak dostatek energie pro celou 24V instalaci i periferie včetně osvětlení a audia. Power Supply & Backup dokáže zásadně zmenšit rozvaděč a zároveň zachovat dostatečné napájení pro plný provoz.

Zdroj lze kombinovat s externí baterií a funkce zálohy zachová provoz budovy i v případě výpadku. Například s 20Ah baterií lze udržet provoz dalších 8 hodin. A navázané jsou i další funkce. Systém dokáže informovat uživatele o přepnutí na nouzový provoz a ztlumí osvětlení na 20 % intenzity, aby maximalizoval dobu zálohy.

Oblíbené tlačítko s měřením kvality vzduchu

Zatím poslední novinkou je Touch Pure CO₂ Tree. Dobře známé dotykové tlačítko měří teplotu, vlhkost a nyní i CO₂ v místnosti a poskytuje tak systému kompletní informace například pro automatické řízení ventilace. Není tak potřeba pořizovat dodatečné měřiče. Varianta je dostupná v Tree verzi.

Týdny novinek ale ještě nekončí. Na další se mohou Loxone Partneři a jejich zákazníci těšit již 10. listopadu. Vše pak vyvrcholí skvělým produktem 17. listopadu.

Více o novinkách


Loxone s.r.o.
logo Loxone s.r.o.

Loxone je systém pro inteligentní elektroinstalace. Přináší pokročilé ovládání a automatizaci technologií budov do komerčních projektů i domácnosti. Stínění, topení, osvětlení, chlazení, závlaha, přístupový systém, alarmy, audio, FVE, ventilace... vše ...

 
 
Reklama