Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

MND snižuje ceny Plynu z první ruky o 6 %

Tuto topnou sezónu budou zákazníci MND topit plynem opět o něco výhodněji - od 1. prosince jim MND za jejich věrnost snižuje ceny Plynu z první ruky o 6 %.

Novinkou je i to, že pro získání slevy nemusí zákazníci nic dělat - sleva jim je přiznána automaticky se zahájením odběru. Tato sleva platí pro nové i stávající zákazníky, a to bez smluvních úvazků, tj. dodávka probíhá se smlouvou na dobu neurčitou.

Dalším snížením cen svého, již tak výhodného základního ceníku o 6 %, navazuje MND na to, co zákazníkům slíbilo - průběžně hlídá ceny za zákazníky tak, aby pro ně zůstaly výhodné dlouhodobě. Smlouva přitom zákazníkům zůstává na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. „V MND věříme, že tu nejlepší cenu a podmínky si zaslouží každý zákazník, který od nás odebírá. Věrnostní slevu proto přiznáváme automaticky a dopředu zákazníkům ihned po zahájení odběru Plynu z první ruky,“ vysvětluje Jan Sýkora, ředitel prodeje a marketingu MND a. s.

Jsme těžaři, a proto nabízíme výhodnou cenu a férové podmínky našim zákazníkům dlouhodobě. Nově jsme chtěli zákazníky navíc odměnit i za jejich věrnost. Na rozdíl od jiných věrnostních nabídek dáváme zákazníkům věrnostní slevu automaticky předem, a to jak těm novým, tak stávajícím. A to i přes současný vývoj cen plynu na velkoobchodním trhu, kde se cena aktuálně pohybuje na svém dvouletém maximu. Věříme, že tento přístup naši zákazníci ocení,“ dodává Sýkora.

To, že o nabídku MND zájem je, potvrzují i oficiální výsledky OTE, dle kterých je v letošním roce MND nejrychleji rostoucí firmou na trhu.

Více o nabídce MND najdete na www.mnd.cz nebo bezplatné zákaznické lince 800 400 500.


MND a.s.
logo MND a.s.

Jsme největší česká těžební společnost ropy a plynu MND a.s., Moravské naftové doly, která má stoletou tradici v oboru. Plyn přímo z těžby jsme se rozhodli nabízet nejen velkoodběratelům, ale také napřímo domácnostem. Kromě Plynu z první ruky přímo ...

 
 
Reklama