Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

S portálem Moje Yello máte okamžitý přehled o svém odběru

V současné době má Yello pro své nové i stávající zákazníky výhodnou nabídku, například využití věrnostního programu CREEDO nebo mobilní aplikaci Yello Active

Yello Energy – útulný a hřejivý domov, kde se bude věnovat odpočinku
Yello Energy – útulný a hřejivý domov, kde se budete věnovat odpočinku


Hlavním cílem společnosti Yello Energy je poskytování výhodné energie domácnostem, aktivnější komunikace se zákazníkem a pro některé i ulehčení „temné“ oblasti energetiky.

Výhody...

Díky tomu, že nemáme kamenné pobočky, tak může nabízet výrazně zajímavější ceny a zároveň přímou odezvu přes e-mail či telefon. Navíc díky portálu Moje Yello má každý zákazník okamžitý přehled o svém odběru, a účet tak může spravovat odkudkoliv.

Skvělé bonusy...

V současné době má pro své nové i stávající zákazníky výhodnou nabídku, například využití věrnostního programu CREEDO nebo mobilní aplikaci Yello Active, která je dostupná pro zařízení Android, a díky které mohou ušetřit stávající i budoucí zákazníci, a přitom si užít zábavy.

Snadná cesta k výhodnějším energiím...

Pro ty, kteří si myslí, že přechod k jinému dodavateli je náročný, vyvedeme je z omylu. Yello Energy celé to papírování vyřídí bezplatně za své budoucí zákazníky, kteří si pak mohou užívat výhod, které jim Yello poskytne.

Yello
logo Yello

Yello nabízí elektřinu a plyn domácnostem a malým podnikatelům na území České republiky. Yello sází na jednoduchost. Čitelné obchodní podmínky bez chytáků bereme jako samozřejmost. Každý zákazník může spravovat svůj účet on-line pomocí portálu Moje Yello. ...

 
 
Reklama