Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

MND se stalo nejférovějším dodavatelem energií

Společnost MND a.s. se umístila na prvním místě v průzkumu Nejférovější dodavatel energií roku 2017, který provedl srovnávací portál srovnám.cz v rámci sítě Tiscali.

Portál srovnám.cz ve svém srovnávači nezobrazuje pouze cenové nabídky jednotlivých dodavatelů energií, ale poukazuje také na podmínky, za kterých zákazník výhodnou cenu získává. Do průzkumu bylo zařazeno celkem 17 dodavatelů energií, kteří byli hodnoceni 10 kritérii jako například bezplatná zákaznická linka, srozumitelnost smluvních dokumentů či přihlášení se k aktualizovanému Etickému kodexu. Právě ke kodexu, který potvrzuje prozákaznický přístup dodavatelů, jsme se jako jediní z hodnocených dodavatelů přihlásili právě my. Významnost jednotlivých kritérií průzkumu pak byla určena na základě online průzkumu mezi spotřebiteli.

Portál srovnám.cz má v plánu tento průzkum uskutečňovat každý rok, čímž chce přispět k větší transparentnosti a přehlednosti nabídek na trhu s energiemi.

V MND máme z našeho vítězného umístění radost a budeme i nadále dělat vše proto, abychom našim zákazníkům zajistili nejen dlouhodobě výhodnou cenu, ale také výhodné podmínky.


MND a.s.
logo MND a.s.

Jsme největší česká těžební společnost ropy a plynu MND a.s., Moravské naftové doly, která má stoletou tradici v oboru. Plyn přímo z těžby jsme se rozhodli nabízet nejen velkoodběratelům, ale také napřímo domácnostem. Kromě Plynu z první ruky přímo ...

 
 
Reklama