Komplexní a efektivní řešení topení a energetického hospodářství

Datum: 6.12.2017 02:00  |  Organizace: KOOR ENERGY, s.r.o  |  Firemní zpráva

Chcete uspořit náklady na energie? Společnost KOOR pro vás komplexně vyhodnotí vaše energetické hospodářství, navrhne a zrealizuje efektivní energeticky úsporná řešení jak v oblasti tepelné, tak i elektrické energie.

Společnost KOOR se zabývá komplexními energetickými službami
Společnost KOOR se zabývá komplexními energetickými službami

Mnoha spokojeným zákazníkům jsme bez jejich vlastní vstupní investice nainstalovali moderní efektivní zdroj tepla s dálkovým dohledem.

Společnost KOOR se zabývá komplexními energetickými službami. Našim zákazníkům garantujeme finanční úsporu. Projekty mohou být řešeny jak formou dodávky na klíč, tak službou, ale nejčastěji formou dodávky tepla.

Poskytujeme komplexní služby od zpracování projektu přes technickou realizaci, instalaci kvalitních technologií až po správu zdroje tepla, centrální dispečink a nonstop online monitorovací systém.

Při realizaci projektu metodou EPC (Energy Performance Contracting)

  • zanalyzujeme stav energetického hospodářství,
  • navrhneme účinná opatření vedoucí ke zvýšení efektivnosti a snížení nákladů.

Realizací a optimalizací provozu zdrojů tepla a dalších součástí energetického hospodářství dosahujeme běžně úspory až 25 % ročních nákladů. Jsme schopni navrhované úspory garantovat a v případě jejich nedosažení klientovi zaplatíme rozdíl mezi navrhovanou a dosaženou úsporou. Zároveň nabízíme možnost financování projektu až do výšky 100 %.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Polský dovoz uhlí z USA vloni stoupl pětinásobně

19.2. 14:21   Polský dovoz uhlí ze Spojených států se v loňském roce zvýšil pětinásobně na 839.000 tun. Vyplývá to ze zprávy Agentury pro průmyslový rozvoj (ARP). více >>>

Brněnský druhý život…

17.2.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Jak řešit předcházení vzniku odpadů ve velkých městech? Brno i Praha zkoušejí od loňského roku pilotní projekt na toto téma.

Jak se projeví 35% cíl energetických úspor v českém hospodářství do roku 2030?

11.2.2018 | redakce
Evropský parlament v lednu odhlasoval 35% cíl pro úspory energie a 35% podíl OZE v energetice pro rok 2030. Europoslanec Evžen Tošenovský varuje, že to českou ekonomiku může stát miliardy.
diskuse: 8 příspěvků, poslední 17.02.2018 12:44

Vláda nominuje tým expertů pro jednání s ČEZ o transformaci firmy

8.2. 12:44   Majoritním akcionářem největší tuzemské energetické firmy je stát, který drží přes ministerstvo financí zhruba 70 procent akcií. více >>>

Tillerson: USA zvažují uvalení ropných sankcí na Venezuelu

5.2. 15:35   Washington chce podle šéfa americké diplomacie vyvinout tlak na Caracas, aby umožnil konání svobodných a férových voleb. více >>>

Témata 2018

Partneři - Energetika

logo ZEPPELIN
logo KAMSTRUP
 
 

Aktuální články na ESTAV.czNovinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperacíPředpověď budoucího vývoje pražského rezidenčního trhu není vůbec přízniváOprava čeká Karlův most a dalších 29 mostů ve špatném stavuDlouhodobě nejlepší investice je nemovitost